Sancaktepe / İstanbul 0 553 941 10 21 info@avrupakonteyner.com

Konteyner

KONTEYNER

konteyner , avrupa konteyner,kimaysal atık konteyner , şantiye konteyner,ofis konteyner

Şantiye Ofis modelleri  öbür seçeneklerimizde mevcuttur.İstenilen Tüm ölçülerde yapılmaktadır.Daha detaylı bilgi için  arayınız ve e-mail yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz, ihtiyaç duydukları konteyner çözümlerine ihtiyaç duyduklarında kendilerine güvenebileceklerini bilirler.

Sizinle iş birliği içinde çalışarak, işlevsel, sağlam ve tam özelliklerinizi karşılayan bir çözüm tasarlayacak, üretecek ve sunacağız.üretim tesisimiz, ürünlerinizi tek siparişlerden zorlu, uzun vadeli programlara kadar zamanında teslim etme kapasitesine sahip olduğumuz anlamına gelir.

Avrupa  kaliteli ürünler, esnek üretim süreçleri ve tasarım yenilikleri ile eşanlamlı bir isimdir. Web sitemiz üzerinden arama yaparak Avrupa Konteyner hakkında daha fazla bilgi edinin ya da mükemmel çözümünüzü nasıl sunabileceğimiz konusunda doğrudan bizimle konuşun .

Değişken duvar, pencere ve kapı panelleri, sonsuz iç yerleşim seçeneklerinin mevcut olduğu anlamına gelir.

Kalite. Kaliteye olan bağlılığımız  ISO 9001: 2008 kalite yönetim sertifikasyonumuzla kanıtlanmıştır.

Dayanıklılık: Tüm ürünlerimiz sıkı bir şekilde test edilmiş ve bağımsız olarak onaylanmıştır. Böylece bu ürünlerin yapısal bütünlüğünden emin olabilirsiniz.

Esneklik: . Maksimum üretim esnekliği sağlamak için tasarlanmıştır. Bir modelden diğerine hızlı ve verimli değişim sağlama yeteneği, şirketin sektördeki yük konteynerleri imalatı için en esnek tesislerden biri olmaya devam etmesi anlamına geliyor.

Güvenilirlik: Tamir ve yenileme hizmeti tüm ürünlerimiz için sağlanabilir, bu da üretim sırasında elde edilen yüksek standartların konteynırların ömrü boyunca korunmasını sağlar.

Standardizasyon: Tüm ana ürün gruplarımız demiryolu, karayolu ve deniz taşımacılığı için uygundur, böylece konteyner çözümlerimizin mevcut filonuzla uyumlu olacağından emin olabilirsiniz.

İnovasyon: Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak bir dizi ısmarlama ürün geliştirdik. 400’den fazla kayıtlı tasarım portföyümüz var veya şirket içi tasarım ekibimiz yeni bir şey geliştirmek için sizinle birlikte çalışabilir

Profesyonel görünüm
Bir  Konteyner uzun bir süre sürecek iken, birkaç yıl sonra eski tarihli görünmeye başlayabilirler .İstediğiniz zaman istediğiniz zaman yeni bir konteynırla kiralayabilirsiniz. Yani, eğer görüntü önemliyse, kiralama sizin için daha iyi olabilir.

Güvenlik  en ön plana alınmaktadır. Bu ürünlerimizin  elektirik tesisatı , sıhhı  tesisat  ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Ürün siparişlerinizde  proje oluşturuluş 3boyutlu görsel tasarım ile   ürün müşteriye sunulur.Eksikler giderildikten sonra  ürünümüz imalat aşamasına geçer .
İstediğiniz  ebat ve ölçülerde  üretim yapmaktayız.

Tek Oda Konteyner
Şantiye Konteyner

Tek Oda Konteyner