KONTEYNER

KONTEYNER

KONTEYNER

KONTEYNER

Avrupa konteyner kaliteli ürünler, esnek üretim süreçleri ve tasarım yenilikleri ile eşanlamlı bir isimdir. Web sitemiz üzerinden arama yaparak Avrupa Konteyner hakkında daha fazla bilgi edinin ya da mükemmel çözümünüzü nasıl sunabileceğimiz konusunda doğrudan bizimle konuşun .

Değişken duvar, pencere ve kapı panelleri, sonsuz iç yerleşim seçeneklerinin mevcut olduğu anlamına gelir.

Kalite. Kaliteye olan bağlılığımız  ISO 9001: 2008 kalite yönetim sertifikasyonumuzla kanıtlanmıştır.

Dayanıklılık: Tüm ürünlerimiz sıkı bir şekilde test edilmiş ve bağımsız olarak onaylanmıştır. Böylece bu ürünlerin yapısal bütünlüğünden emin olabilirsiniz.

Esneklik: . Maksimum üretim esnekliği sağlamak için tasarlanmıştır. Bir modelden diğerine hızlı ve verimli değişim sağlama yeteneği, şirketin sektördeki yük konteynerleri imalatı için en esnek tesislerden biri olmaya devam etmesi anlamına geliyor.

Güvenilirlik: Tamir ve yenileme hizmeti tüm ürünlerimiz için sağlanabilir, bu da üretim sırasında elde edilen yüksek standartların konteynırların ömrü boyunca korunmasını sağlar.

 

Şantiye Konteyner

Şantiye bölgelerinde aktif olarak hizmet veren ve bu alanlarda çalışan tüm işçiler için en iyi düşünülmüş ve yardım amacıyla yapımlarının sağlanması ile Şantiye konteyner sektöre damgasını vuran bir yapı olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu kadar uzun senelerden beri inşaat sektörü ayakta duran ve piyasası bakımından kim bilir hiç eskimeyecek ve her süre en üst seviyede kıymet görecek olan bu sektör için doğal olarak ki de işçilerin de düşünülmesi gerekirdi. Sonuçta her ne kadar bu sektörde asıl sahipleri olarak mühendisler ve yapımcı kişiler görülse de kullanılan tüm malzemeleri inci gibi işleyen kişiler hiç şüphesiz bu inşaat ustaları çalışanlardır.

 

Sektörde bulunan mühendisler ve yapımı üstlenen kişiler de bu olayın ve detayın farkında oldukları için en iyi malzemelerden üretilen bu Şantiye konteyner araçlarını inşaatın en merkezi yerine kondurulmuştur.

 

Yaz kış demeden her vakit ve istenilen yerde kullanıma açık olarak bulunan bu konteynerler sadece gereksinimları karşılamak için değil hem de bir nevi konforu da ayaklarına getirmek için tasarlanmıştır. Niçin bunu diyoruz? Çünkü bu konteynerlerin hemen hemen hepsinin içinde elektrik, su tesisatı gibi imkanlar da bulunmaktadır. Doğal olarak ki diğer güvenlik için sağlanan ve yalnız oturmak amaçlı olan çalgılardan bir farkının olması da beklenirdi. Çünkü bu konteynerler içinde hem de uyuma maksatı ile de kullanım sağlanacaktır. Kısaca artık inşaat sektöründe de problemler azaltılmaya başlanmış bulunmaktadır.

 

 • KİRALIK KONTEYNER

 • OFİS KONTEYNER

 • WC & DUŞ KONTEYNER

 • ŞANTİYE KONTEYNER

 • YATAKHANE KONTEYNER

 • YEMEKHANE KONTEYNER

 • BEKÇİ KONTEYNER

 • DEMONTE KONTEYNER

 • KONTEYNER DEPO

 • MUTFAK KONTEYNER

 • 2.EL KONTEYNER

 • İZMİR KONTEYNER

 • KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • KONTEYNER FİYATLARI

Gelişen üretim teknolojileri, kullanılan malzeme kalitesinin artması, ulaşım hız ve imkanlarının çoğalmasıyla şantiye konteyner prefabrike yapı sistemi çok daha önemli ve kullanışlı hale gelmiştir.

Bu prefabrike yapı sistemi özellikle çok büyük şantiye alanlarında çok katlı karmaşık yapılar halinde kurularak işçi, yönetici ve personelin her türlü ihtiyacına karşılık vermeye çalışmaktadır. Şantiye konteyner içinde dinlenme ve aktivite alanları, kantin, duş alanı, WC alanı, yemekhane ve yatakhane bölümleri şeklinde akla gelebilecek her türlü bölüm oluşturulmaktadır. öğrenci gore bu bölümlerin tamamının içerileceği büyük yapılar rahatlıkla kurulabileceği şeklinde bir tek belli başlı ihtiyaç bölümlerinin yer aldığı daha ufak alanlar da kurulabilmektedir.