kiralık Konteyner

kiralık Konteyner

kiralık Konteyner

Kiralamanın Faydaları

Nakit akımı
Açıkçası, kısa vadeli nakit akışınız için kiralama çok daha iyidir. Daha büyük bir nakit çıkışı önleyeceksiniz, bu parayı başka bir amaçla kullanabilirsiniz.

 

Profesyonel görünüm
Bir Konteyner uzun bir süre sürecek iken, birkaç yıl sonra eski görünmeye başlayabilirler. Avrupa Konteyner’den kiralıyorsanız, istediğiniz zaman yeni bir konteynerla kiralayabilirsiniz. Yani, eğer görüntü önemliyse, kiralama sizin için daha iyi olabilir.

 

1. İzne ihtiyacınız olup olmadığını öğrenin.

İzin gereklilikleri, bulunduğunuz şehir, ilçe ve mahalle kodlarına göre değişir (varsa). Çoğu durumda, konteyner mülkünüzde kalıcı bir yapı olmayacaksa, muhtemelen geçici bir kullanım izni almanız gerekecektir . Ancak bazı durumlarda, şantiye gibi alanlarda bir izin gerekli olmayabilir.

Genel kural şudur : Kiralık Konteyneri bir yerleşim yerinin yakınındaysa , izin şartları genellikle daha katı olacaktır. Herkes mutfak penceresinden çelik bir konteynere bakmayı sevmiyor. Ancak, mülkünüzün trafiği azalıyorsa veya kırsal alanda bulunuyorsa, yasal gereksinimler genellikle daha esnek olacaktır.


2. Teslimat ücretini öğrenin.

Gizli ücretlerin hızlı bir şekilde toplanabileceği bir alan, teslimat maliyetidir. Teslimat ücreti genellikle konteyner ile mülkünüz arasındaki mesafe ile belirlenir. Km ne kadar büyükse, ne kadar ödersiniz.

Gidiş  Ve Dönüşler   fiyata eklenir kapora olarak alınmaktır.Ürünün kira bitiminden  sonra   önceden vermiş olduğunuz nakliye  ücretini  ve sevkiyatı firmamız tarafında  yapılmaktadır.


3. Konteynere ne kadar ihtiyaç duyacağınıza karar verin.

Uzun vadeli bir sözleşme için kaydolursanız  daha iyi fiyatlar sunarız. Uzun vadeli kiralamalar için bir kiralama-satın alma seçeneği sunmaktadır. Konteynere ne kadar ihtiyaç duyacağınızdan emin değilseniz aylık ödeneme şeklinde faturalandırılmaktadır.

Kiralık Konteyner

Firmamız tüm modellerde isteğinizi karşılayacak sıfır ve ikinci el  kiralık  Konteyner Hizmeti Sunmaktadır.

İnşaat sektöründe çalışan işçilerin büyük bir çoğunluğu sırf bu alanda çalışarak ekmek parası kazanmak için ülkemizde ikamet etmektedir. Çoğunlukla da kalacak mekan ve ev konusunda sıkıntı çeken bu çalışanlar için inşaat sektörlerinde kullanılmak üzere üretilen Kiralık konteyner uygulaması çok fazla beğeni toplamış olan en güzel uygulamalardan biridir. Bu konteynerler sayesinde işçiler paydos verdikten sonra ev şeklinde buralara çekilerek dinlenme olanakı bulabilmektedirler.

 

Konfor olarak düşünüldüğünde bir ev kadar büyük olmayacağı için çok da rahat olduğu söylenemez fakat her ihtiyacınıza karşılık olarak yanıt alabileceğiniz ve soğuk kış aylarında bile başınızı sokup başlangıcında ısınabileceğiniz sobanın bulunduğu bunun yanında da banyo ve wc şeklinde gereksinimlerinizi de karşılanabilmesi için düzenlenmiş olan bu Kiralık konteyner uygulaması her inşaat şirketinde bulunmaktadır.

 

Kiralık Konteyner

Maliyet olarak da çok fazla harcamaya sebep olmayan hatta bunun yanında sizden de extra masraf istenmemektedir. Her zaman için inşaat sahibi ile anlaşmalı olarak çalışan bu konteynerleri kiralayan ve hatta yerine göre de satış yapan firmalar bulunmaktadır. Dışındaki maddenin sac kaplama olması sebebiyle de her an dış etkenlere karşı da koruma altında olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

 

İç yüzey ve tavanları için de PVC kaplama kullanan firmalar bu üretimleri özel olarak bir tek belli alanlarda kullanılması için gerçekleştirildiğini de belirtmektedir. Yalnız kiralamak istediğinizi bildirmeniz kafi, hemen kamyon yardımıyla getirerek kurulumunu gerçekleştirmektedirler.

 

Konteynerlar önceleri yüklerin güvenli taşınmasını sağlamak için üretilmiş olsalar da, bugün birçok farklı amaca hizmet etmek için tasarlanan konteynerları bulmak mümkün. Piyasanın gitgide büyümesiyle beraber, kullanıcılar, her boyut ve tasarımda bulunması mümkün, konteyner yapılara daha fazla ilgi duyuyorlar. Pazarın bu canlılığı, sektörün bir tek kendisini değil, özel tasarım konteynerlarla farklı sektörlerin gelişimine de katlı sağlıyor. Bu kadar verimli bir pazarda, bununla birlikte çelik konteynerların dayanıklı ve uzun seneler kullanabilir olmaları yardımıyla, 2. El konteyner alımında da hareketlilik görünüyor.