Kimyasal Atık Depolama Konteyner

Kimyasal Atık Depolama Konteyner

Kimyasal Atık Depolama Konteyner

ATIK KONTEYNER

Yangın Sınıfı Olan Tehlikeli Atık  ve Madde  Depolama Konteyner

Atık konteyner bu yenilikçi yapılar, tehlikeli malzemelerin güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması için bağımsız, anahtar teslimi bir çözümdür.

Depolama gereksinimlerinize göre yangına dayanıklı veya yangına dayanıklı olmayan konstrüksiyonla birlikte sunulan Yangın  kimyasal depolama konteynerleri , tehlikeli materyalleri zararlı koşullardan ve hırsızlıktan korurken, tüm geçerli kodlara ve gereksinimlere uyulmasına yardımcı olur. Yangına Dayanıklı Kimyasal depolama Konteyner  hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Tehlikeli maddeleri güvenli bir şekilde saklamanın en iyi yolunu seçmek sorunlu olabilir. Birçok seçenek mevcut olduğunda, bu önemli seçimi yapmak için bir proje yöneticisi bunalmış olabilir. Özel yapım konteynerlerimiz ile kimyasal depolama ihtiyaçlarınız için basit ve kolay bir çözüm sağlar.

Büyük miktarlarda malzemenin depolanması için zaten idealken, tasarımlarımız yasal kimyasal depolama için gerekli olan gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. İlk olarak, bu saklama kutuları, konteynerin tabanına yerleştirilmiş ikincil bir muhafaza sistemine sahiptir. Bu ikincil muhafaza sistemi, ikincil bir muhafaza haznesinin üzerinde bulunan sürekli kaynaklı çelik zemin ızgaralarından oluşur. Kimyasal bir dökülme veya sızıntı meydana gelirse, kimyasallar zemin ızgarası ve sızdırmaz karterden düşecektir. Bu, iş akışınız, personeliniz ve çevreniz için koruma ekledi. Ayrıca, iki patlamaya dayanıklı ışık fikstürü sağlanmıştır. Bu aydınlatma, yüksek nem, toz, kir, korozyon ve titreşim alanlarında kullanılmak üzere benzersiz bir şekilde üretilmiştir. Son olarak, Depolama ünitesi boyunca temiz havanın uygulanması için dikkatle organize edilmiş bir mekanik havalandırma sistemi sağlanmıştır. Havalandırma sistemi, konteyner tabanındaki havanın hareketini kolaylaştırır ve aynı zamanda kontamine havayı yeniden dolaştırmaktan kaçınmak için ünitenin üzerinde aşırı egzozu serbest bırakır.

Uygun olan tehlikeli veya patlayıcı depolama alanı sadece sizin için değil, aynı zamanda ekibinize, çevreye ve çevreye de katkıda bulunur. Kimyasal depolama aksesuarlarımız, hazmat depolama ile ilgili tehlikeleri hafifleterek paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yangına Dayanıklı Konteyner , pestisitler, herbisitler, gübreler, kostik kimyasallar, boyalar, çözücüler ve daha fazlası gibi yanıcı olmayan kimyasalların depolanması için güvenli ve etkili bir alan sağlar. Bu binalar ayrıca, belirlenmiş depolama alanınızın diğer binalardan en az 75 m uzakta olması koşuluyla yanıcı kimyasalların depolanması için seçeneklerdir. Tehlikeli Maddelerin Yangına Dayanıklı Olmayan bir binada saklanmasından önce yerel düzenlemelerinizi doğrulayın.

Yanmaz kimyasal depolama binalarımızın tümü aşağıdakilerle donatılmıştır:

 • Aydınlatma
 • Mekanik Egzoz Fanı
 • Kuru Kimyasal Yangın Söndürme Sistemi
 • Premium 12 Ölçü Çelik Konstrüksiyon
 • Ağır Kilitli Güvenlik
 • Yerleşik İkincil Dökülme Toplama Karması
 • Tambur Depolama Kapasitesi Seçenekleri: 1 ila 12, 27, 42 veya 57 varil
 • Ağır forklift ile hareket ettirilebilir
 • Vinç Kaldırma Pabuçları

Tıbbı atık konteynerleri genelde hastanalerde kullanılmaktadır.Hastane atıklarının depolanma amaçlı kullanılmaktadır.Tıbbı atık konteynerleri dört bölmeden oluşmaktadır.

 • Tıbbi Atık Konteynerleri
 • Kimyasal Atık Konteyneri
 • Kontamine Atık Konteyner
 • Ambalaj Atık Konteyneri
 • Evsel Atık Konteynerleri
 • Atık Yağ Konteynerleri
 • Atık Pil/Akü Konteyneri
 • Katı Atık Konteyner
 • Kimyasal Malzeme Deposu
 • Endüstriyel Atık Depolama

Kimyasal Atık Konteyner

Kimyasal atık konteyner çoğu endüstri ve endüstri alanında kullanılması mecburi tutulmuştur. Bu özel atık konteynerler kimyasal ürünleri depolamak ve çevreye zarar vermeden muhafaza etmek için kullanılır. Bazı atıklar çevreye çok çabuk çevreye zarar verecekleri için bu konteynerler aslına bakarsak onlar için üretiliyor. Kimyasal madde belli süre nihayetinde bulaşıcı hastalıklara ve ölümlere sebebiyet vermektedir. Bu yüzden üretilen kimyasal atık konteynerler özel olarak üretilerek kimyasal maddenin dışarıya salınımına izin vermeden seneler boyunca muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Dayanıklı yapıları sayesinde kimyasal atıklar için hem mecburi aynı zamanda doğal çaşama için bir vazgeçilmezdir.

Tehlikeli Atık Konteyner

Atık konteyner üretimleri kullanış fakatçları içinde önemli bir yere haizdir. Tehlikeli atıkların çevreye zarar vermesi veya taşıma esnasında olabilecek kötü neticeları önlemek için kullanılmaktadır. Bir fıçı içine konulan tehlikeli atık malzemesi daha da güvene alınmak için tehlikeli atık konteynerlere konulur. Çünkü herhangi bir kaza sonucunda fıçıya gelebilecek darbeleri önlemek için tehlikeli atık konteynerler üretilmektedir.

Tıbbi Atık Konteyner

Tıbbi atık konteynerler genel olarak hastanelerin tıbbi atıklarında yahut ilaç üretim tesislerinin atık depolarında bulundurulur. Tıbbi atıkların korunması için üretilen bu tıbbi atık konteynerler hem tıbbi atığın dışarıya çıkarak çevreye ve insanlara zarar vermesini engeller bununla birlikte uzun seneler süresince atıkların muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Tıbbi atıklar çok tehlikeli oldukları benzer biçimde doğru muhafaza edilmediklerinde ölümcül neticelar doğurabilir. Çünkü tıbbi atıkların çıplak elle bile teması sebebi bilinmeyen hastalıklara neden olabilir. İlaç üretim tesislerinde yahut hastanelerde kullanılan tıbbı atıklar birbirleri ile karışarak farklı maddelere dönüşebilmekte ve bunun sonucunda ne olduğu bilinmeyen tehlikeli maddelere dönüşmektedirler.

Atık Yağ Depolama Konteyner

Atık konteyner kategorisinde kullanılan bir diğer konteyner çeşidi ise atık yağ depolama konteynerleri olarak üretilmektedir. Atık yağlar toplandıktan sonra yine aynı şekilde toplama tesislerinden alındıktan sonra çevreye zarar verilmemesi için bu tip konteynerlerde taşınmaktadır. Konteyner özel olarak üretildikten sonra atık yağ tesislerinden bu konteynerler desteğiyle alınarak daha güvenli bir halde taşıma olanağı sağlamaktadır.

Atık Konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları birbirlerinden farklı olarak üretildikleri için hepsinin de tutarlarında farklılıklar vardır. Çünkü kalınlık olarak ve kullanılan araç-gereç bakımından farklı oldukları için konteynerler içinde fiyat farkı oluşmaktadır.

Ancak kullanılan konteynerin fiyatı çoğu zaman yapılan iş ile orantılı bir fiyat ortaya çıkartılır çünkü katı atık ile sıvı atık kullanılan konteynerlerin kalınlık ve malzemelerinde farklılıklar vardır.