Cafe Büfe Konteyner

Cafe Büfe Konteyner

Cafe Büfe Konteyner

Cafe Büfe Konteyner 

Konteyner mimarisi hızlı bir şekilde inşa edilmesi için tercih edilen çevre dostu bir yol haline geliyor.
Cafe konteyner tasarımı, çağdaş dünyamızın kahve kültürünü destekleyen bir başlangıç ​​yapıdır. Avrupa Konteyner, bu yeni zincirin mimarisine, markasına ve kavramsal tasarımına katıldı.Çeşitli yerlere göre esnek ve uyarlanabilir olarak üretilmiştir.
Dikey olarak yayılır ve iki katlı 12metre konteyner açıklığı boyunca neredeyse 32 misafir barındırır.
Dolayısıyla, küçük bir bütçeyle, müşteri, yere göre kolayca modüle edilebilen gerçekten çekici bir mobil iş kurumuyla sonuçlandı.

Günümüzde farklı tasarımlarla bir çok Cafe-Büfe Konteyner üretmekteyiz . Bu ürünlerin bir birinden farklı olmasının sebeplerinden biri tamamen hayallerinizi gerçekleştiriyor olmamız .Modellerimizde iste istediğiniz zaman kayar sistemi ile oturma olanı oluşturabilirsiniz.
Konteyner büfelerde güvenlik en ön plana alınmaktadır. Bu ürünlerimizin elektirik tesisatı , sıhhı tesisat ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.Ürün siparişlerinizde proje oluşturulur, 3boyutlu görsel tasarım ile ürün müşteriye sunulur.Eksikler giderildikten sonra ürünümüz imalat aşamasına geçer . İstediğiniz ebat ve ölçülerde üretim yapmaktayız.

        Bu taşınabilir Cafe & büfe konteynerler tamamen özelleştirilebilir ve tamamen kapalıyken son derece güvenli bir şekilde taşınabilirdir.
Modern restaurant, müşterilerine eşsiz mutfağın tadını çıkarmak ve ortaya çıkan yiyecek kültürlerine kapılarını açan bir çok yeni işletmeye açılmak için mükemmel ambiyansı üretmek için yeni modeller tasarlıyoruz

Bu tasarım sağlam, çevre açısından sürdürülebilir, enerji verimli, uygun fiyatlı ve yeniden konumlandırılabilir. Aynı zamanda güzel tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Konteyner 

       Konteynerler kurumsal bir endişe gibi görünse de, binalar oluşturmak için son teknoloji bir şirket ya da çok uluslu bir şirket olmak zorunda değilsiniz.
Cafe Büfe Konteyner, saygın bayilerden kamuya açıktır ve bu iyi yapılmış konteynerler herhangi bir mağaza veya perakende alanına dönüştürülebilir - kendinizi sadece kahve dükkanlarına sınırlamak için bir sebep yoktur.