Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Konteyner-3708

Konteyner-3708

Avrupa Konteyner  seçenekleriyle, yaşam konteyneri, şantiye konteyneri, ofis konteyneri, konut konteyneri, büfe konteyneri, mobil hastane konteyner gibi çok farklı kullanım alanlarına yönelik özel olarak tasarlanmış alternatifler sunuyor. Zorlu çalışma ortamlarında çalışanlarınızın güvenilirği ve rahatı için her detayın düşünüldüğü konteyner modelleri, uzman ekiplerce Türkiye’nin neresinde olursa olsun gereken yere nakledilip kurulumu tamamlanarak hizmetinize sunuluyor.

Tüm ürünler deprem ve yangına karşı test edilmiş olup son derece güvenilirdir. Özellikle ülkemizin deprem kuşağında yer alması nedeniyle güvenlik konusu ayrı bir önem arz etmektedir. Tasarım aşamasından itibaren uluslararası standartlara göre üretilen prefabrik ürünler, imalat, nakliyat ve montaj aşamalarının tümünde güvenliğiniz ve beklentileriniz için titiz kontrol edilir. Ayrıca ilk süreçlerden tamamlanma aşamasına kadar üretimin her anında doğaya saygılı ve çevreci olmasıyla da dikkat çeker.

Büyük bir alana ihtiyaç duyuyorsanız birleşimli konteynerları tercih edebilirsiniz. İstenilen büyüklüğe göre tek katlı veya çok katlı olarak üretilen birleşimli konteynerlar, proje bazında beklentilerinize göre özel olarak üretilirler. Daha estetik ve şık bir konteyner için ise metropol konteyner modellerine bir göz atabilirsiniz. Mükemmel ısı ve ses izolasyonunun yanı sıra oldukça güvenilir olan bu modellerde estetik görünüm için de çeşitli dış kaplama seçenekleri yer alıyor. Modern bir tasarımdan doğal tarihi dokuya uygun bir görünüme kadar çeşitli görselliklerde üretilebilen bu ürünler mono blok olarak üretildiklerinden taşınmaları da oldukça kolaydır.

Konteyner alırken Avrupa Konteyner 'i tercih ederek güven ve konforu bir araya getiren çağdaş yaşam ve çalışma alanları temin edebilirsiniz. Avrupa konteyner  tecrübesine güvenin, kaliteli ve güvenilir ürünleri gönül rahatlığıyla temin ederek uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanın. İstediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bu ürünleri defalarca kullanabilirsiniz.

Konteyner-3708

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

  •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
  •   0 850 888 10 21
  •   info@avrupakonteyner.com
  •   0 505 108 42 10
  •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz