Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Wc- Duş Konteyner
 • Wc- Duş Konteyner

Wc- Duş Konteyner

 • Sitede hızlı montaj
 • Sağlam çelik konstrüksiyon
 • Çeşitli tiplerde uygun ekipman
 • Kimyasallar yerine tatlı su
 • Işletme sırasında elden çıkarma ücreti yok
 • Ayrıca bir duş ile kombinasyon halinde
 • Etkinlikler ve inşaat alanlarında idealdir.


Pratik ve hızlı mobil wc -duş konteynerleri   erkek ve bayan  bölmeleri olan projeye göre değiştirebilir özelliklere sahiptir.

Az yer kaplar, ancak kullanıcı için yeterli alan. Aynı zamanda maliyetlerden de tasarruf ettirir.


En çok da yatılı olarak kalınan diğer türdeki konteynerlere ak olarak sunulan bu sistem  ve kabinlerde artık duş almak da imkânlı hale gelecektir. Böylelikle uzak diyarlardan ülkemize ya da yabancı bir şehre gelip çalışmak zorundan kalan işçilerimiz hiç kusur hissetmeden rahatça çalışma hayatlarına devam edebileceklerdir.

Tabi ki de duş alabilmek ve tuvalet ihtiyacını giderebilmek için içinde su tesisatının ve buna ek olarak şofben bulunduğunu söylemeden de geçmeyelim dedik. Her ihtiyaca karşılık vermek ve kendi evleri kadar rahat edilmesinin imkânı olmasa da biraz olsun konforu yakalayabilmek ilk gaye olarak hesaplanmaktadır.

İlerleyen teknoloji ve yükselen dev yapıların kaplamış olduğu alanlar nedeniyle üretilmiş olan WC & Duş Konteyner çözümü günümüzde her firmanın ve bireyin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Uygun fiyatları ve şık dizaynları vasıtası ile tercihte odak noktası haline gelen bu alternatifi kullanan birçok mecra vardır. Örneğin;

Gibi birçok mecrada kullanılan WC & Duş Konteyner aynı özel dizayn konteynerler gibi sizin arzu ve tarzınıza makul olarak tasarlanıp üretilmektedir. Çoğu konser alanında kullanılan bu konteynerleri bunun yanı sıra sanatçılar da kişisel güvenlikleri ve hijyenleri için tercih etmektedir. Kiralanması sırasında özel olarak dezenfekte edilen WC & Duş Konteyner evinizin hijyeni kadar temiz bir biçimde teslim edilmektedir. Bu nedenten ülkemizde büyük kitlelere hitap eden “Teoman” adlı sanatçımız dahi taşınabilir WC & Duş Konteyner ile seyahat etmiştir.

Ayrıca deniz kenarlarında gördüğünüz tek kişilik veya dikdörtgen stilli uzun kabinlerde bunlara örneğin tanıtılabilmektedir. Gider kapakları ve kilitlenebilir giriş kapakları ile hem güvenilir hem sistematik olarak geliştirilen bu konteyner çeşidi çokça sahilimizde kullanılmaktadır. Aynı zamanda havuz işletmeleri ve Aquapark noktalarında da kullanılan bu yapılar, soyunma kabinleri ile beraber ve ya yan yana olarak inşa edilebilmektedir. İç ve dış renkleri dilediğiniz biçimde hazırlanan WC & Duş Konteyner çözümü yine talebinize bağlı olarak bütün iç su tesisatı ve malzemeleri döşenerek de gönderilebiliyor.

Ayrıca göçmen kampları ve doğal afet merkezleri noktalarına da yerleştirilen bu konteynerler hafifliği ve kullanımı kolay olduğundan kaynaklı tercih nedenidir. Ulaşılamayacak uzak bölgelere, araç girmeyen yüksek noktalara yine hafifliği nedeni ile hava taşımacılığı ve halatla yerleştirilme özelliğini sunan olan WC & Duş Konteyner çözümü; dağ, orman, piknik alanları gibi noktalara da kent yönetimlerince yerleştirilmektedir.

Sadece açık alanlarda değil spor salonları, futbol sahaları çıkış ve giriş noktaları, inşaat merkez ve şantiye noktaları tarafından da, hem küçük (1-2-3- kişilik) hem büyük (10 kişilik) kitlelere hitap edebilir biçimde tasarlanmaktadır. Mermer ve fayansın ağırlık ve zAhmetinden kurtulmanızı sağlayan WC & Duş Konteyner teknolojisi ile hitap ettiğiniz kesime göre hazırlanmaktadır. Geçmişte plastik olarak inşa edilip kullanılsa da hem bakteri barındırması hem de plastiğin insan sağlığını olumsuz etkilemesi nedeni ile artık yapı maddelerinde metal parçalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda alıcı taraf bireysel ise, kişinin renk, ölçü ve aynısı istekleri de göz önünde bulundurularak üretilen WC & Duş Konteyner su tesisatlarının tamamı sıfır üründen ve istediğiniz markadan üretilmektedir bazı üretici firmalar tarafından.

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

 •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
 •   0 850 888 10 21
 •   info@avrupakonteyner.com
 •   0 505 108 42 10
 •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz