Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Yük Konteyner Modifiye
Yük Konteyner Modifiye
  • 180
  • 11 Haziran 2017, 23:38

Yük Konteyner Modifiye

Mühendisler ve mimarlar, normal yük konteynerini  modifiye yapıp muazzam evlere ve ofis alanlarına çeviriyoruz.

Lüx yapılar, bazı geleneksel yapı malzemeleri ile beraber, modifiye yük konteynerinden yapılmıştır. yapılmıştır. Mimarlara göre, modifiye konteynerler "neredeyse yok edilemez", ilaveten kalıp, ateş ve termitlere karşı dirençli. Binanın yüzde yetmişi verimli bir biçimde bir dükkanda toplandı ve zaman, para ve kaynak tasarrufu sağladı.

Konteyner Şehir düşük maliyetli ve çevre dostu olacak biçimde tasarlandı. Geri dönüştürülmüş malzemeler inşaat malzemelerinin% 80'ini oluşturuyordu.

Açık ya da kapalı biçimde  geliştirilmiş modifiye konteynerlerdir. Yük konteynerinden  yapılmış olan elektrikli vinç, ağır döşeme kapısını kaldırmak ve indirmek için kullanılır (güç, bir güneş paneli tarafından sağlanır). Zemin,seçeneklere göre değişiklik göstermektedir , parke  , mineflo  ve fayans gibi  birçok ürün kaplamasına karşı destekli ve dayaklıdır.Duvarlar sıcak ve soğuğu geçirmeyecek biçimde kaliteli yapı malzemelerinde yapılmaktadır. Cam, ısı transferinı yavaşlatmak için çift paneldir.

Çevresel etkiyi en aza indirgemek için geliştirilmiştır.

Özellikle limanlarda ve gelişmekte olan ülkelerdeki marjlarda, becerikli kişilerin onlarca yıldır kullanılmayan gemi nakliye konteynırlarında yaşadığını hatırlamak önemlidir. Büyük metal kutular kuru, yangına dayanıklı ve basitçe temin edilebilir.

Yük konteyneri mimarisi, dairelerden stüdyolara, sınıflara, ofislere ve hatta müzik kayıt stüdyolarına kadar birçok farklı uygulama için kullanmak mümkün!

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

  •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
  •   0 850 888 10 21
  •   info@avrupakonteyner.com
  •   0 505 108 42 10
  •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz