Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Depolama Konteyner
Depolama Konteyner
  • 194
  • 17 Haziran 2017, 02:24

Depolama Konteyner

Konteynerlar yapı olarak sağlam ve dayanıklıdırlar. ISO 6364 standartlarına uygun olarak üretilmeleri zorunludur. Uzun süreli ve çoğunlukla ağır işler için üretilmişlerdir. Bu yönüyle, ikinci el bir konteyner, kullanıcısı için uzun yıllar verimli olabilecektir.
2. El konteyner kiralamak için oldukça gelişmiş bir piyasa mevcuttur. Özellikle konteynerların kullanım alanlarının genişlemesi, 2. El konteyner alımının piyasasını da geliştirmiştir.
2. El konteyner kiralamak için her boyut, renk ve modelde ürün bulunabilir. Ürün yelpazesinin genişliği içinde bütçe kontrolü yapmak ve ekonomik alışverişler gerçekleştirmek mümkündür.
2. El konteyner alımı yapılabilecek konteyner ürünlerinin yelpazesi içinde, çoğu farklı ürün mevcut.
Ofis konteynerları, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre şekillenen konteyner yapıları sunmaktadır. Isı ve ses  yalıtımı yapılan konteyner yapılarda sessiz ve sıcak bir çalışma ortamı sağlanabilir. Personel ve departman ihtiyacının büyüklüğüne göre konteyner yapının genişlik özellikleri belirlenebilir. kiralık konteyner ofis konteynerlarının canlı bir pazarı vardır.
Konut konteynerları, kullanıcılarına, isterlerse şehrin dışında, kendi kendine yetebilen konut özellikleri sunmaktadır. İsterlerse şehirlere yakın yerlerde, kişisel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş lüks ve görselliği güzel bir yuva elde edebilirler. Her geçen gün konteyner konutları tercih eden kişi sayısının artması,Depolama konteyner alımında hareketli bir pazarı ortaya çıkartmaktadır. Pazarın canlılığı, kullanıcılarına uygun fiyatlara 2. El konteyner alma imkânı sağlamaktadır.
Soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin taze muhafaza edilmesini sağlayarak başta gıda sektörü olmak üzere, kişisel kullanıcıların da çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap verme imkânı sağlamaktadır. Gıda ürünlerinin uzak mesafelerde taşınması konusunda önemli bir yer edinen soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin kurumsal ve kişisel stoklarda saklanmalarına da yardımcı olmaktadır. Çoğunlukla ithal ürünler olarak gelen soğutuculu konteynerların döviz kuruna bağlı liste fiyatları kullanıcıların Depolama konteyner alımını tercih etmelerine neden olmaktadır.
Raflı konteynerlar, çeşitli ürünlerin muhafazası ve sergilenmesi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Büyük mağazaların geniş yelpazedeki ürünlerinin stoklarda korunumunda ve müşteriye sunulan sergilerinde yer alabilmektedirler. Özel güvenlikli raflı konteynerlar, tehlikeli maddelerin dış etmenlerle temasını engelleyerek, laboratuarlarda, kimyasal atık ünitelerinde, fabrikada ve sanayinin çeşitli kollarında ihtiyaçlara cevap vermektedirler. İşlevsel özellikleri, 2. El konteyner alımında önemli yer tutmaktadır.
Bazı özel tasarım konteyner ürünleri, yapıya yerleştirilmiş tank sayesinde sıvı ürünlerin taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Basit ve sağlam yapıları nedeniyle Depolama konteyner alımında hareketlilik sağlarlar.
Konteynerların kullanım alanları arttıkça, 2. El konteyner alımına yönelen kullanıcı sayısı da artmaktadır. Uygun fiyatları ile sağlam, sürdürülebilir ve taşınabilir yapıları sayesinde konteyner piyasası daha büyük gelişim gösterirken, 2. El konteyner alımında da daha fazla kullanıcı gündelik yaşam ihtiyaçlarına cevap verecek ürünlere ulaşabilmektedir.

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

  •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
  •   0 850 888 10 21
  •   info@avrupakonteyner.com
  •   0 505 108 42 10
  •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz